DUK

Ar prekes iš 2myhome galiu įsigyti tik internete?
Taip, kol kas prekes galima įsigyti tik mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jeigu prieš priimdami sprendimą pirkti prekes norite gauti apie jas daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu.

Jeigu nurodyta, kad prekė išparduota, ar bus galimybė įsigyti prekę vėliau?         Taip, jeigu prekės nuotrauka vis dar yra parduotuvėje, tai reiškia, kad ja planuojama prekiauti ir vėliau. Norėdami pasiūlyti savo pirkėjams kuo platesnį prekių asortimentą, įsigyjame prekių nedideliais kiekiais, todėl populiariausios prekės neužsibūna “lentynose”. Rekomenduojame sekti mūsų naujienas Facebook’e  arba užsiprenumeruoti naujienlaiškį – taip greičiau sužinosite apie prekių papildymus ar naujienas.

Ar galėsiu pakeisti ar grąžinti internetu pirktas prekes?
Taip, visas mūsų elektroninėje parduotuvėje pirktas prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 dienų nuo prekės gavimo/pristatymo dienos. Kad grąžinimo/keitimo procesas būtų sklandesnis, priėmus tokį sprendimą, siūlome susisiekti su mumis tel. +37068668260 arba el.paštu info@2myhome.lt
Plačiau apie grąžinimo/keitimo procedūrą bei sąlygas skaitykite skiltyje Prekių grąžinimas 

Per kiek laiko gausiu savo siuntinį?
Siuntinys Jus pasieks per 2-3 darbo dienas. Jeigu norite, kad siuntinys būtų pristatytas šeštadienį, susisiekite su mumis ir mes aptarsime pristatymo detales.

Ar galima pristatyti prekes adresatui užsienyje?
Taip, tokia galimybė yra. Dėl prekių pristatymo susisiekite su mumis ir mes informuosime apie pristatymo į norimą užsienio valstybę sąlygas. Visas pristatymo išlaidas šiuo atveju apmoka pirkėjas.

Kodėl norėdamas pirkti 2myhome parduotuvėje turėčiau užsiregistruoti?Užsiregistravę parduotuvėje susikursite savo paskyrą, kuri Jums bus prieinama kiekvieną kartą sugrįžus į mūsų parduotuvę. Savo paskyroje galėsite matyti savo užsakymų istoriją bei sąskaitas, kurias galėsite atsispausdinti esant poreikiui. Taip pat galėsite koreguoti, keisti ar papildyti savo asmeninę informaciją, matyti visas prekes, kurias kažkada pirkote arba kurios Jums patiko. Be to, galėsite gauti tik Jums asmeniškai skirtus mūsų pasiūlymus ar nuolaidų kuponus.

Ar galiu pirkti 2myhome neprisiregistravęs?                                                        

 Taip, mūsų parduotuvėje galite rinktis prekes ir pirkti neprisiregistravę. Prekių pristatymui reikalingus duomenis suvesite pradėję pirkimo/užsakymo veiksmus. Daugiau informacijos: Kaip pirkti

Ką reiškia skirsnis "Patikusios prekės" kliento paskyroje?                                          

Šalia kiekvienos prekės galite matyti širdelės simbolį, kurį paspaudę nukreipsite jums patikusią prekę į "Patikusias prekes", kur galėsite kurti patinkančių prekių sąrašus arba lengvai rasti patikusias prekes, net ir sugrįžus į 2myhome parduotuvę po mėnesio ar kelių. Be to, informaciją apie patikusią prekę čia pat iš savo Paskyros galite persiųsti draugui ar kitam artimam žmogui.


Top