Kaip pirkti?

Registracija/prisijungimas
Norėdami pirkti prekes ar dovanų kuponą mūsų parduotuvėje, spauskite „Prisijungti“, toliau - "Registruotis" ir užpildykite prašomus duomenis sukurdami savo paskyrą. Turėdami savo paskyrą galėsite žymiai patogiau apsipirkti, matysite savo užsakymų istoriją, sąskaitas, jums suteiktas nuolaidas ar kuponus, galėsite koreguoti ir valdyti savo asmeninius duomenis.

Mūsų parduotuvėje galite pirkti ir neprisiregistravę. Šiuo atveju reikalingus prekių išsiuntimui asmeninius duomenis įrašysite jau išsirinkę prekes ir pradėję užsakymo patvirtinimo/pirkimo veiksmus.

Jeigu esate prisiregistravę anksčiau, tiesiog prisijunkite prie sistemos, įvedę savo el.pašto adresą bei slaptažodį ir paspaudę "Prisijungti".

Išsirinkite norimas prekes
Prekių pasirinkimui ir paieškai galite naudoti mūsų prekių katalogą "Kategorijos" kairėje pusėje arba prekių paieškos eilutę viršuje, įvesdami norimos prekės pavadinimą. 


Pasirinkite prekes
Norėdami įsidėti pasirinktą prekę į krepšelį, spauskite ženkliuką su krepšeliu arba "Į krepšelį". Jums bus parodyta informacija apie tai, kad sėkmingai įsidėjote prekę į krepšelį, ir nurodyta pilna krepšelio kaina, jei krepšelyje esančią prekę/prekes pirktumėte. Tuomet galite toliau tęsti apsipirkimą arba pereiti prie užsakymo atlikimo ir apmokėjimo.  
Pasitikrinti pirkinių krepšelį galite paspaudę „Pirkinių krepšelis“. Peržiūrėkite pasirinktas prekes. Pirkinių sąrašą galite atnaujinti, jame esančias prekes ištrindami. Jei pirkimą norite atidėti kitam kartui, išsaugokite savo pirkinių krepšelį, kurį galėsite koreguoti ar papildyti net ir kitą dieną.

Pirkimas
Išsirinkę visas norimas prekes ir nusprendę pirkti, užveskite "pelytę" ant "Pirkinių krepšelio" (matysite visą krepšelį su prekėmis) ir spauskite „Pirkti“. Dabar matysite visą pirkinių krepšelį ir bendrą krepšelio sumą. Šiame etape dar galite koreguoti krepšelį arba toliau tęsti prekių peržiūrą.

Jei perkate su Dovanų kuponu arba norite pasinaudoti nuolaida, eilutėje "Kuponai" įveskite Dovanų kupono numerį arba nuolaidos kodą ir paspauskite "Gerai". Nuolaida bus pritaikyta.

Toliau galite patikslinti adresą, kuriuo turės būti pristatytos jūsų nupirktos prekės. Jei norite, kad prekės būtų pristatytos kitu adresu nei iki šiol jūsų nurodyti, spauskite "Pridėti naują adresą" ir jį nurodykite.

Skiltyje "Pristatymo metodai" išsirinkite jums patogiausią pristatymo būdą. Pristatymo kainas matysite prie kiekvieno pristatymo būdo. Pasirinkus pristatymo būdą, jo kaina bus automatiškai įskaičiuota į galutinę užsakymo kainą.

Jeigu norite parašyti papildomą informaciją apie jūsų užsakymą (vartų, durų kodai, prašymai dėl pristatymo laiko ir pan.) palikite mums žinute po pristatymo metodais esančiame laukelyje.


Susipažinkite su prekių pirkimo/pardavimo sąlygomis ir taisyklėmis. Paspauskite varnelę. Kol to nepadarysite, negalėsite pasirinkti mokėjimo būdo.

Mokėjimo būdo pasirinkimas
Pasirinkite mokėjimo būdą. Už prekes galite mokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste (būsite iš karto nukreipti į pasirinktą banką), banko pavedimu (pervesite galutinę užsakymo kainą į mūsų banko sąskaitą jums patogiu metu) arba grynaisiais pinigais, kai kurjeris pristatys jūsų užsakytas prekes. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad šiuo atveju turėsite sumokėti papildomą 1.45 euro mokestį bei kurjeriui atvykus pateikti jam tikslią grynųjų pinigų sumą.

Užsakymo apmokėjimas

Pasirinkus apmokėjimo būdą, atsidariusiame lange patvirtinkite užsakymą paspaudę "Patvirtinu užsakymą". Jei mokate naudodamiesi elektronine bankininkyste, būsite nukreipti į banko sistemas. Jeigu pasirinkote mokėti už prekes banko pavedimu, matysite šiam mokėjimui atlikti reikalingą informaciją. Pasirinkus apmokėjimą banko pavedimu, prašome tai padaryti per 48 val. nuo užsakymo patvirtinimo, nes kitu atveju užsakymas bus anuliuotas. Pasirinkus apmokėjimą grynaisiais pinigais, matysite kokią sumą turite būti pasiruošę sumokėti kurjeriui. 

Jūsų užsakymą pradėsime vykdyti iš karto, kai tik gausime apmokėjimą. Apie užsakymo eigą informuosime jus elektroniniu paštu.

Jei turėtumėte bet kokio pobūdžio klausimų ar pastabų dėl pirkimo, apmokėjimo, pristatymo proceso mūsų parduotuvėje, maloniai prašome susisiekti el.paštu: info@2myhome arba tel.nr.: +370 68668260


Top