Kiekvienas turi savo įsivaizdavimą apie pačius jaukiausius ir gražiausius namus - kaip jie turi atrodyti, kas juose turi būti ir kaip juose norėtųsi gyventi. Gera žinia yra ta, kad jaukius ir mielus namus susikurti yra tikrai paprasta ir tam nereikia brangių daiktų ar prabangių baldų. Tam užtenka vieno kito širdžiai mielo daikto ar interjero detalės: pagalvėlės su motyvuojančiu užrašu, akį traukiančio dekoratyvinio, bet ir labai praktiško indo, mielos dekoracijos ant sienos. 

2myhome – kaip tik yra ta vieta, kurioje rasite įvairių interjero detalių, indų, mielų ir praktiškų reikmenų virtuvei, vonios kambario aksesuarų, dekoratyvinių pagalvėlių ir jų užvalkalų, kilimėlių ir kilimų, pledų ir kitų tekstilės gaminių. Šalia kitų prekių namams, nusprendėme pasiūlyti jums puikius muilus, kurie gaminami naudojant tik natūralias medžiagas.

Užėję į 2myhome galite pradėti įgyvendinti savo svajonę apie gražius namus. Kurkite juos pradėdami nuo detalių, nuo mažų ar didesnių daiktų, kurie puošia kambarį ir spinduliuoja šilumą, be to yra praktiški ir padeda palaikyti tvarką namuose.

Pradžiuginkite ne tik save. Dovanokite! Mūsų parduotuvėje rasite prekių kategoriją "Dovanų idėjos", kurioje suskirstėme savo prekes pagal tai, kam jos galėtų būti padovanotos. Taip Jums bus lengviau išrinkti mielą dovaną mamai, draugei, draugų šeimai. O jei norite suteikti artimiems žmonėms galimybę išsirinkti dovaną patiems, padovanokite jiems mūsų "Dovanų kuponą".

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad rinkdamiesi daiktus mūsų parduotuvėje pasižiūrėtumėte į jų matmenys, nes nuotraukoje daiktas gali atrodyti mažesnis arba didesnis nei yra tikrovėje. Jeigu matmenys nėra nurodyti šalia daikto nuotraukos, rasite juos papildomoje informacijoje po nuotrauka. Jeigu jums reikia papildomos informacijos apie daiktą, jo savybes ar naudojimą, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Jei 2myhome parduotuvėje nerandate daikto, apie kurį svajojate ir norėtumėte įsigyti, arba turite kokių nors pastebėjimų ar pasiūlymų, būtinai pasidalinkite savo mintimis su mumis telefonu +370 68668260, el.paštu info@2myhome.lt arba mūsų Facebook paskyroje.   

Ačiū, kad užsukote ir malonaus apsipirkimo :)


Top