Privatumas ir saugumas

Mes vertiname savo pirkėjų privatumą ir saugumą. Mūsų pirkėjų asmens duomenys yra naudojami ir tvarkomi laikantis visų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

Privačia informacija mes laikome bet kokią informaciją, kurią pirkėjai pateikia registracijos formoje, atlikdami pirkimą ar siųsdami mums elektroninius laiškus su klausimais ir pasiūlymais. Mes garantuojame už jūsų pateiktų duomenų saugumą ir privatumą. Tam tikrus duomenis, kuriuos gauname jums užsiregistravus ir atliekant pirkimus mūsų parduotuvėje, tai yra jūsų vardą, pavardę, telefoną ar el. pašto adresą, naudosime tik tuo atveju, jei reikės susisiekti su jumis dėl jūsų užsakymo. Jūsų gimimo datos duomenis, kuriuos galite pateikti savo pasirinkimu, naudojame tik specialiems, asmeniškai jums skirtiems pasiūlymams pateikti. Visa informacija apie mūsų registruotus lankytojus ir pirkėjus jokiais atvejais neperduodama tretiesiems asmenims.

Norėdami suteikti jums aukštesnės kokybės paslaugas, siunčiame jums pranešimus apie prekių užsakymą ir išsiuntimą. Informacinio bei reklaminio pobūdžio pranešimus – naujienlaiškius jums siųsime tik jei užsiprenumeruosite. Naujienlaiškių galite bet kada atsisakyti savo paskyroje.

Gauta informacija su jūsų asmens duomenimis padeda mums efektyviau jus aptarnauti bei tobulinti elektroninės parduotuvės veiklą. Jeigu turite klausimų apie duomenų saugumą ir privatumą, rašykite mums ir mes atsakysime.


Top