Pristatymas

Jūsų užsakymą išsiųsime į bet kurį Lietuvos miestą. Prekes pristatys kurjeris per 2-3 darbo dienas. Į labiau nutolusias vietas, pavyzdžiui, Nidą, pristatymas gali užtrukti iki 5 dienų.

Pristatymo kaina – 2.90 Eur

Perkant prekių daugiau kaip už 50 Eur – pristatymas nemokamas.

Atkreipiame dėmesį, kad kurjeris pristatys prekes darbo dieną, prieš pristatant su Jumis bus susisiekta SMS žinute. Jei pristatant prekes kurjeriui yra svarbu žinoti tam tikras su pristatymu susijusias detales (kur yra įėjimas, kodai, rakinami vartai ir pan.) ar kitą informaciją, palikite mums žinutę nurodytoje vietoje.

Jei norite, kad užsakymą pristatytume šeštadienį arba į užsienio valstybę, susisiekite su mumis. Aptarę visas detales, padarysime taip, kaip jums patogu.

Pasirinkus apmokėjimą už prekes grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad kurjeriui pristatant prekes turėsite tikslią reikiamą grynųjų pinigų sumą. Už galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais taikomas 1.45 Eur mokestis.

Dėmesio! Kurjeriui pristačius siuntinį, būtinai apžiūrėkite pakuotę ir jei ji yra pažeista, pažymėkite tai siuntos gavimo dokumentuose, kuriuos duos pasirašyti kurjeris. Jei turite įtarimų, kad atsiųsta prekė gali būti pažeista, atidarykite pakuotę iš karto ir esant pažeidimams, taip pat tai pažymėkite siuntos gavimo dokumente. Būtų labai gerai, jei pažeistą pakuotę ar daiktus nufotografuotumėte ir nuotraukas atsiųstumėte mums. Jei siuntos pažeidimus pamatote paėmę ją iš paštomato, taip pat būtinai nufotografuokite.

Bet kuriuo iš šių atvejų būtinai iš karto susisiekite su mumis:
el.paštu info@2myhome.lt arba
tel. +370 68668260


Top