Namų interjero detalės jaukumui ir stiliui

Paskelbė: Jūratė Merkeliūnė In: Namų interjeras On: Thursday, March 23, 2017 Komentuoti: 0 Paspaudimai: 1084

Namų interjero jaukumą kuria paprastos detalės: sienų dekoracijos su užrašais, dekoratyviniai buteliai, stikliniai indai.

Namai - tai magiškas žodis, už kurio slepiasi tikrasis mūsų gyvenimas - paprastas ir be kaukių. Todėl norisi, kad namai būtų šilti ir jaukūs, tartum prieglobstis ar užuovėja, vieta, kurioje tiesiog gera būti. Ir nesvarbu, kad namuose nebus ryškiai spindinčios prabangos ar idealiai padaryto remonto. Namų jaukumą galima susikurti naudojant paprastas ir nebrangias, bet akiai ir širdžiai mielas detales.

Tradiciškai interjerą puošiame dekoratyvinėmis pagalvėmis, originaliais sieniniais laikrodžiais, sienų dekoracijomis ar paveikslais. Tačiau pasitelkus fantaziją jaukų namų interjerą galima susikurti dešimtimis būdų ir naudojant įvairiausias detales arba tam tikrus daiktus panaudojant kūrybiškai ir neįprastai.

Tuščia "nebyli" siena yra pati dėkingiausia vieta fantazijai ir kūrybiškumui pasireikšti. Ant jos galite kabinti paveikslėlius, artimų žmonių nuotraukas įvairių stilių rėmeliuose. Dabar labai madingos yra įvairių formų ir stilių dekoracijos su motyvuojančiomis, originaliomis citatomis apie pačius svarbiausius dalykus gyvenime. Puikus būdas pagyvinti namus ir suteikti gyvenimui daugiau prasmės, nuolat matant prasmingus užrašus. Žemiau esančioje nuotraukoje - originalus įprastų kabliukų panaudojimo būdas. Šį kartą ant jų kabinami ne drabužiai ar rankinės, o tos pačios dekoratyvinės lentelės su užrašais.

Sienos dekoracijos

Dar viena detalė, kuri pagyvins tiek virtuvės, tiek svetainės ar net miegamojo interjerą - įvairių formų buteliai. Spalvoti, dekoruoti nėriniais ir virvelėmis, įvairiomis, medžiaginėmis ar metalinėmis detalėmis. Atviri buteliai kuo puikiausiai gali būti naudojami vietoje vazų - rožės žiedas nedideliame dekoratyviniame butelyje atrodys subtiliai ir romantiškai. Buteliuose su kamščiu galima laikyti saldumynus, papuošalus, sagas, akmenėlius ar džiovintus žiedlapius. Toks butelis ne tik taps originalia interjero detale, derančia įvairių stilių namuose, bet ir praktišku funkcionaliu daiktu.

Buteliai 

Virtuvės interjerą visada pagyvins ir suteiks jaukumo bei žaismingumo stikliniai indai, uždaromi dangteliu. Tokių indų dangteliai dekoruojami gyvūnijos ar augmenijos motyvais, todėl jie išsiskiria interjere ir aplinkai suteikia mielo jaukumo. Tuo tarpu induose sudėti maisto produktai visada būna po ranka.

Stiklinis indasStiklininiai indai saldumynams

Komentarai ir atsiliepimai

Palikite komentarą

Top